Basha pritet me entuziazëm dhe pjesmarrje masive në Mat

0
Basha pritet me entuziazëm dhe pjesmarrje masive në Mat

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në kuadër të turit të takimeve është ndalur në Mat.

Sikurse edhe në takimet e tjera, pjesmarrja ishte e madhe duke treguar edhe njëherë se mbështja ndaj PD-së po rritet çdo ditë e më shumë.

POSTIMI I BASHËS:

Mati dhe gjithë Shqipëria do të bashkohen neser në Tiranë. Beteja që kemi nisur do të përfundojë vetëm me shporrjen e qeverisë së krimit dhe triumfin e vlerave europiane. E ardhmja e shqiptarëve është Europa! #ShqipëriaSiEuropa