Anxhela Martini duket super në formë për festat e fundvitit

0

Modelja Anxhela Martini është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara në media.

Tashmë ajo po jeton dashurinë e saj me miliardierin rumun Dragos Savulescu të cilën e ka kurëzuar dhe me martesë.

Së fundmi modelja ka publikuar foto nga festimet e saj për Krishtlindje.

E veshur më një fustan shumë të shkurtër modelja ka nxjerrë në pah këmbët e saja të gjata, foto e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.