Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja në trasmetim live

0
Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja në trasmetim live

Moderatorja Alketa Vejsiu ka përjetuar një moment të sikletshëm teksa ka qenë në transmetim direkt.

Mbrëmjen e kësaj të hëne teksa moderonte emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Alketës i është zbërthyer veshja.

Moderatorja ishte e veshur me pantallona dhe këmishë, ndërkohë që në një moment këputja e kopsës ka zbuluar më shumë nga sa duhet.

Kështu Alketës i është zbuluar më shumë nga ç’duhet dekolteja, duke nxjerrë në pah reçipetat e saj.

Ky moment u kapërcye me një lirshmëri befasuese nga moderatorja, pasi fundja, incident ishte