Aktorja e njohur turke shfaqet joshese me bikini

0

Meyrem Uzerli, aktorja e njohur për shqiptarët për rolin e saj në serialin ‘Sulltani i Madhërishëm’, tani vjen edhe provokuese.

Aktorja vjen në supeformë nga ishujt Maldive.

Ajo ka publikuar disa fotografi në bikini, teksa po shijon pushimet në ishujt e bukur të Maldiveve.

Meyrem shihet në disa bikini të ndryshme, ndërsa aktorja shfaqet shumë joshëse dhe me trupin shumë në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here