Aksident i rëndë në aksin nacional Elbasan-Librazhd

0
Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet e Faxëeb.al mësohet se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë ndërkohë që personi tjetër ka marrë plagë të lehta.

Policia sapo ka marrë lajmin është nisur drejt vendit të ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.