Aksident i rëndë: Furgoni mallrave del nga rruga dhe bie në lumin Shkumbin

0
Aksident i rëndë: Furgoni mallrave del nga rruga dhe bie në lumin Shkumbin

Një makinë ka dalë nga rruga në Elbasan dhe përfunduar në lumin Shkumbin.

Aksidenti është shënuar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të kthesës së Murrashit.

 

Mësohet se mjeti i cili ka humbur kontrollin dhe ka rënë rreth 200 metra lartësi në lumin Shkumbin, është një furgon mallrash.

Deri më tani ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar apo viktima.

Në përditësim…